204Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli chat ban Kaldırma

Sesli chat ban Kaldırma

Sesli chat sitelerinde Banlanmış kişiler Google gibi bazı arama motorlarında “Sesli Chat Ban Kaldırma Programı indir ” gibi anahtar kelimeye benzer sorgulama yapmaktadır. Daha Önce UnBan isimli diye bir program vardı fakat Sesli Chat sistemi her geçen gün Panel ile güncellenip yenilendiğinden dolayı artık programlar iş göremez hale geldi.

Peki Neden Sesli chat sitelerinde Banlama olur?

Banlama yetkisi sadece seslichat sitesinin belli kişileri bu yetkiye sahiptir. Bunun nedeni ise ortamın huzurunu korumak amaçlıdır.

Neden Banlandım sorusuna cevap verirsek şu şekilde kısa olarak anlatabiliriz; eğer site içerisinde reklam atarak,argo konuşarak,kişilerin huzurunu bozmak için hareketlerde bulunmuşsanız site görevlileri tarafından siteden uzaklaştırılırsınız.yani Görevli kişi sizi banlar.

Fakat bazı istisnalar olabilir,  yani başka bir kişinin banlanması gerekirken yanlışlıkla sizi banlamış olabilir veya internet cafeden giriyorsunuz başkaları o cafeden aynı ip adresine sahip olduğundan dolayı Banlanmış ve bu sizi de etkilemiş ise siteye giremeyebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmanız olacak. Ana sayfamızdan iletişim bölümüne göz atarak Skype adresimizi ekleyip konu ile ilgili yardım alabilirsiniz.

X

26 Şub 2017 655 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder
SesliChat